Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

naša cena 61,00 €
skladom
naša cena 91,00 €
skladom
naša cena 398,00 €
skladom

KONTAKTY

Ján Kaniansky, s. r. o.
Ligetská 1812/31
972 51 Handlová
tel: +421 903 956 348
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 306,00 €
skladom
naša cena 92,00 €
skladom
naša cena 49,97 €
skladom

O NÁS
O nás

Spoločnosť Kaniansky pôsobí v oblasti zámočníctva a umeleckého kováčstva na slovenskom i zahraničnom trhu od svojho založenia - od roku 2000.

Snaha umeleckého kováčstva Ján Kaniansky, s. r. o. je orientovaná hlavne na zákazníka, ktorého požiadavky nám dávajú možnosť neustáleho zlepšovania a preto starostlivo a detailne komunikujeme so zákazníkom od návrhu dizajnového prevedenia až po odovzdanie produktu.

Dizajnové prevedenie je prvý krok k vypracovaniu cenovej ponuky a pre umelecké kováčstvo Kaniansky je rovnako dôležité ako samotná výroba. Zapojíme naše bohaté skúsenosti do Vašej predstavy tak, aby kovaná brána, balkón či zábradlie od nášho umeleckého kováčstva vytvárali s domom harmonický celok.

Prečo zvoliť umelecké kováčstvo Kaniansky?
 • kvalita overená spokojnými zákazníkmi

 • cenová prístupnosť

 • Individuálne dizajnové spracovanie

Myšlienka umeleckého kováčstva Kaniansky.

 • Umelecké kováčstvo Kaniansky,kladie dôraz okrem profesionality na individuálny prístup

 • Snažíme sa aby dominoval. Je to dôležité pre zákazníka aj pre nás

 • Náš výrobok sa stane súčasťou Vášho domova a našou snahou je, aby Váš domov obklopovala pozitívna energia.

 • Naše umelecké kováčstvo za 14 rokov svojho pôsobenia nazbieralo stovky spokojných zákazníkov, najmä vďaka individuálnemu prístupu a dôrazu na kvalitu.

 • Pre každého zákazníka priprvaujeme individuálne dizajnové spracovanie a výber zo širokého sortimentu ozdobných elementov a profilov.


  Sme veľmi radi, keď nový zákazník príde s tým, že videl náš kovaný výrobok, alebo mu naše umelecké kováčstvo bolo odporučené spokojným zákazníkom. Takisto nás teší, keď nás opätovne osloví zákazník s tým, že znova potrebuje služby umeleckého kováčstva a nehľadá iného dodávateľa,pretože bol s nami spokojný.V prípade, že máte na naše umelecké kováčstvo akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na tel.čísle +421 903 956 348 (Kaniansky), alebo e-mailom interierkov@gmail.com.
  Nájdete nás aj na Facebook-u  :
  Interierkov - kovaný dizajn - výroba zo železa

 

 

Ďakujem Vám za čas strávený na našich stránkach a prajeme pekný deň.